Counter

       

Si Ju DuKeT WeBi.!
ShuM i MiRe.!
MiRe.!
NorMaL.!
Jo i MiRe.!
Hic MiRe.!
  
pollcode.com free polls

 

KALENDARI  KOHA

LAJMET

 

Ora

 

Kerko ne Youtube

 

Ky   Esht Ni STiL Per Me NxJeRr DiKeN nGa MsN.. 

i Thua VenDoSe KeTe KoDiN Me PoShT Ne "PerSoNaL MeSsaGe" KeTe KoD: n—a_Á—ay±m—aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇá—±Ç᧱Çár×ÁÇ á+NÇ áLáÇá 
KuR Ai PeRSoN Qe DoNi Ta HeQNi nGa Msn Te VenDoS KeTe KoD Sdo ZgjaSiN Me ShuM Se 3-4 SeKonTa.. & Do DaL nGa MsN & S`munDeT Te Hy Me..! ShPreSoJ Se iSha i QarT..

KuKeSi HaCkeR CenTeR

PoSTuaR nGa BleRo :)

Ky Tutorial Sherben Me Vjedh Rrjet

Vetem Deri Sa Te Heton ISP

Se Pari Download Angry Ip Scan

Kodi:
http://www.sendspace.com/file/wtms16

 

Pastaj Nese e KeNi IP 10.10.1.17 Ju e LeShoNi Me Bo Scan Prej 10.10.1.1 Deri 10.10.1.99 Dmth KreJT IP-aT Mi Scanu Pastaj Kur Ti Scanon Ata C`ka Jan Ne Momentin Duke Punuar, Mundeni Te Ja Merrni Mac Addressen Vetem Klikoni Me Te Djathten Dhe SHow Mac Address.!! ShembuLl Mac Address Esht 00-0E-A6-9A-26-AB

Dhe Kete Duheni Te Shkoni Ta mXjeRrNi Ne "Propertis" Te "My Network Places" Pastaj Perseri Propertis Ne "Local Area Connection"

 

Pastaj KlikoNi "Configure" Pastaj "Advanced" & Zgjedhni Network Address KlikoNi Te "Value" Dhe e BeNi Paste Mac Addressen Edhe Je Ok..!

 

Pastaj DuheT Ta Ndrroni Edhe IP Dmth Se Si E Ka Viktima "KuJT DoN T`ia VJeDheSh RrJeTiN" Dhe Mund Ta Perdorni Rrjetin E Ti Pa Problem...!

 

KuKeSi HaCKeR CenTeR

Web: Http://KuKeSi.JimBo.CoM

PoSTuaR nGa BLeRo :)