Counter

       

Si Ju DuKeT WeBi.!
ShuM i MiRe.!
MiRe.!
NorMaL.!
Jo i MiRe.!
Hic MiRe.!
  
pollcode.com free polls

 

KALENDARI  KOHA

LAJMET

 

Ora

 

Kerko ne Youtube

 

Per Ty! Papritur gjithcka mu erresua E shpirti mu trazua!

 

Nuk di pse mendimet lemsh mu bene Mu kujtuan kohet kur ne ishim zene..

 

Bashke ne ndanim cdo gezim Nuk kish vend per hidherim! Se di pse ti kaq shpejt u largove Gjete pretekst dhe me lendove..

 

Mbase deshe te isha supernjeri? E une te dashurova pa kufi.!

 

Nuk ishte kjo arsyja e vertete Se ti, dhe sot se di, as vete! Sot si miq te vjeter ne rrijme Por kohet e vjetera dot si arrijme!

 

Tani gjithcka ka mbaruar Ti me nje tjeter Ke Me u martuar!

Nuk doja une te ikje ti Se shpirti nuk do vetmi.!

 

Por ti shpejt kete e harrove Pradaj prap me kerkove...

Nuk i kthejme dot ato kohe Tani c'do gje te duket si loje..

 

Sa te tjere ke bere te vuajn Ti me ndjenjen vetem luan...

Tani qe koha ka kaluar Eshte teper vone per tu penduar!

 

Beje jeten si di vete Te uroj fat e lumturi ne jete.!

 

PosTuaR nGa BLeRo.!

Msn: bl3r0@live.com oSe kuksjan1@live.com